2014.gada 18.maijs
Nordea Rīgas maratons
27:23:48:20
D : ST : MIN : SEK

Piesakies šeit

Nordea Rīgas maratonam varat pieteikties šeit oficiālajā mājas lapā maksājot ar visu veidu maksājuma kartēm, kā arī visās Nordea bankas filiālēs, kurās tiek veikti darījumi ar skaidru naudu. Ja jums ir jautājumi par reģistrēšanās vai apmaksas kārtību, kā arī ja neizdodas veikt reģistrāciju, variet sazināties ar mums elektroniski marathon@necom.lv

Reģistrācija izmantojot maksājuma kartes

Ja piesakieties individuāli, aicinām izmantot individuālo pieteikšanās formu. Piesakot komandu, ērtāk izmantot komandas pieteikšanās formu. Reģistrējoties obligāti jānorāda distance, vārds, uzvārds, dzimšanas datums, telefona numurs, e-pasta adrese. Katrā distancē aicinām norādīt pēdējo divu gadu laikā sasniegto vai plānoto rezultātu.

Apmaksu par dalību Nordea Rīgas maratonā varat veikt ar visu veidu maksājuma kartēm (Maestro, Visa Electron, Mastercard, Visa, American Express).

Veiksmīga maksājuma gadījumā, jūsu vārds tiks pievienots dalībnieku sarakstam un uz norādīto e-pasta adresi nosūtīta apstiprinājuma vēstule ar jums piešķirto starta numuru.

Individuālā pieteikšanās anketa

Komandas pieteikšanās anketa 

Reģistrācija Nordea bankas klientiem ar 10% atlaidi

Ja esat Nordea bankas klients, tad reģistrējoties līdz 2014.gada 30.aprīlim, varat saņemt 10% atlaidi no dalības maksas. Jums nepieciešams izmantot internetbankas klienta numuru un kodu karti. Pēc klienta datu ievadīšanas, atvērsies reģistrācijas anketa un 10% atlaide tiks ierēķināta automātiski. Apmaksu varat veikt ar Nordea bankā izsniegtajām visu veidu maksājuma kartēm. Ja esat Nordea klients, 10% atlaidi varat saņemt arī reģistrējoties Nordea bankas klientu apkalpošanas centros. Ja apmaksu vēlaties veikt ar pārskaitījumu, Nordea bankas klientu atlaide netiek piemērota.

Pieteikšanās Nordea bankas klientiem 

Reģistrācija apmaksu veicot ar pārskaitījumu

Ja jūsu komandā ir vismaz 4 dalībnieki, apmaksu par dalību Nordea Rīgas maratonā varat veikt arī ar rēķinu. Tādā gadījumā, aizpildot Komandas pieteikuma anketu, izvēloties apmaksas veidu, izvēlieties “Ar rēķinu”. Pēc pieprasījuma norādiet savus rekvizītus: juridiskām personām – uzņēmuma pilnu nosaukumu, reģistrācijas numuru un juridisko adresi; individuālām personām – vārdu uzvārdu, personas kodu un deklarēto adresi. Rēķinu pēc pieprasījuma saņemšanas, sagatavosim 2 darba dienu laikā un nosūtīsim to uz Jūsu norādīto adresi.

Komandas pieteikšanās anketa 

Reģistrācija Nordea bankas klientu apkalpošanas centros

Ja apmaksu par dalību pasākumā vēlaties veikt skaidrā naudā, tad varat to izdarīt visos Nordea bankas klientu apkalpošanas centros. Šādā gadījumā reģistrācijas anketu jums palīdzēs aizpildīt Nordea darbinieki, apstiprinājuma vēstuli izdrukājot uz vietas vai nosūtot uz jūsu e-pasta adresi.

Nordea KAC darba laiki

Seko mums

  • Twitter
  • Facebook
  • draugiem.lv
  • RSS
  • YouTube
  • flickr
  • pinterest

Mežaparka svētdienas koptreniņi

Mežaparka koptreniņi katru svētdienu. Tiekamies atkal 20.aprīlī!

Lattelecom Komandu kauss

Reģistrē savu komandu un laimē braucienu uz Budapeštas maratonu!

2014.g. krekli tagad arī Veikalā

Ilmāra Blumberga dizainētie krekli pieejami arī mūsu veikalā

Piesakies par Rīga2014 brīvprātīgo!

Iespēja ieraudzīt pasākumu no citas puses. Piesakies palīgos!

Jaunākais no Facebook

Jaunākais no Twitter